Tur Detayları | Vip Transfer | Havalimanı Transfer | Şehirler Arası Transfer

Kış turizmi dendiğinde ilk akla gelen yer Kartepe Kayak Merkezi, yaklaşık 1650 metre yükseklikteki Kartepe Dağı üzerine kurulmuştur.

Yurt içi turların en sevilen duraklarından biri olan Kartepe, sadece kayak tutkunlarının değil aynı zamanda tertemiz dağ havası almak isteyenlerin de gözdesidir. Burada eşsiz doğa manzarası eşliğinde yürüyüşler yapabilir; mangalda sucuk ekmek pişirip yiyebilirsiniz.

Birbirinden güzel kayak otellerinde konaklayıp sıcak şarabınızı da yudumlayabilirsiniz.

Kartepe turuna katılan konuklar dünya standartlarındaki bu kayak merkezinde aradıkları heyecanı ve adrenali bulabilirler. Kartepe kayak merkezindeki pistlerin sayısını merak edenlere söyleyelim, burada toplam 17 tane kayak pisti bulunmaktadır.

Kartepe turuna katılanlar kayak kıyafeti ve kayak ekipmanı kiralayarak kayabilirler. Daha sakin bir tatil geçirmek isteyenler ise büyüleyici doğada yürüyüş yapabilir, kar topu oynayabilir ya da muhteşem kar havasının tadını çıkarabilirler.

Burada muhteşem bir doğa ve kayak tatili sizi bekliyor. Büyükten küçüğe, gençten yaşlıya herkese hitap eden Kartepe kayak merkezinde, 4 tane lift, 3 telesiyej bulunmaktadır.

© Şehir Dışı Transfer 2021. Tüm Hakları Saklıdır