Tur Detayları | Vip Transfer | Havalimanı Transfer | Şehirler Arası Transfer

Kapadokya gezginler için Türkiye'de ve dünyada en popüler gezi destinasyonlarından biridir. Kapadokya hakkında ne yazılsa, ne söylense az kalır çünkü Kapadokya turu ile bu bölgeyi görmek, Kapadokya'nın geçmişine bizzat tanık olmak ve Kapadokya'yı tanımak gerekiyor.

Kapadokya nerede diye soranlara söyleyelim: Benzersiz Peri Bacaları oluşumuyla tüm dünyanın en çok ilgi gösterdiği yerler arasında olan Kapadokya nam-ı diğer Cappadocia, başta Nevşehir’in GöremeÜrgüp ve Avanos bölgeleri olmak üzere geniş bir alana yayılıyor ve insanları büyülemeye devam ediyor.

5000 yıldan uzun ve kendine özgü tarihi ile benzersiz coğrafi güzelliklerin birleşmesiyle unutulmaz bir deneyim sunan Kapadokya turu , Türkiye’nin en çok turist çeken yerlerinden bir tanesini görebileceğiniz destinasyonlarıyla ve indirimli Kapadokya tur fiyatlarıyla sizi bekliyor.

Kapadokya'da balon turu yaparak bölgenin tüm güzelliklerine kuşbakışı bir tur yapabilirsiniz. Ürgüp, AvanosGöreme arasında kalan yaklaşık 25 km'lik alanı yukarıdan izlemeye doyamayacağınız Kapadokya balon turları ile sabahın erken saatlerinde güneşin doğuşunun tadını çıkarırken taş ve mağara evleri, sarı tepeleri, üzüm bağlarını, peri bacalarını ve daha birçok tarihi ve doğal güzelliği de hafızanıza kazırsınız.

© Şehir Dışı Transfer 2021. Tüm Hakları Saklıdır