Tur Detayları | Vip Transfer | Havalimanı Transfer | Şehirler Arası Transfer

Doğa tutkunlarının 4 mevsim uğrak rotalarından biri olan Abant, Bolu'ya yaklaşık 30-35 kilometre uzaklıkta yer alan doğa harikası bir yer. Her mevsim farklı bir güzelliğe bürünen Abant bölgesi, ziyaretçileri için unutulmaz anlar yaşatıyor. Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinin başında yer alan Abant, yoğun şehir hayatından bunalanlar için iyi bir alternatif oluşturuyor.

Dört mevsim birbirinden hoş manzaralara sahip olan Abant'ta yapılacak birçok aktivite vardır. Abant, temiz havası, dağ kokusu, her mevsim farklı renklere bürünen mis kokulu ormanları, masmavi gölü ile doğa tutkunlarının gezip görebileceği eşsiz güzelliklere sahip.

Abant turları kapsamında Abant'ta doğa yürüyüşü, fayton gezisi, bisiklet turu, sandal gezisi, pazar alışverişi yapmak mümkün. Fotoğraf tutkunları için harika kareler sunan Abant'ta huzur ve sakinlik ön planda. Abant GölüYedigöller Milli ParkıÖrmeci YaylasıGüzeldere ŞelalesiSinekli YaylasıSamandere ŞelalesiKartalkaya gibi sayısız güzellikteki yerler Abant’ta sizi bekliyor.

Abant gezisinden sonra alışveriş yapmak isterseniz, Milli Park'ın girişinde köylülerin kurduğu tezgahlardan ufak ve şirin süs eşyaları alabilirsiniz. Dilerseniz ev yapımı organik reçel çeşitlerinden alabilir, dilerseniz yine bölgedeki halkın üretmiş olduğu baldan alabilirsiniz. Ayrıca böğürtlen sirkesi, çiçekten yapılmış taçlar ve el işi ürünler de hediyelik olabilecek seçenekler arasında yer alıyor.

© Şehir Dışı Transfer 2021. Tüm Hakları Saklıdır